O mnie

W wolnych chwilach robię różne rzeczy... np fotografuję. Z zawodu jestem lekarzem specjalistą Medycyny Sądowej. Po namowach oraz z potrzeby założyłem stronę, będę ją sukcesywnie uzupełniał... W zakładce kontakt można pooglądać moje zdjecia w różnych miejscach w sieci >> Kontakt <<< . Zapraszam również do przeczytania artykułu, który napisał Jan Wodziński - link do artykułu znajduje się pod zdjęciem >>> "Wigilijne sarenki" Roberta Nowakowskiego <<<.  Moje zdjęcia mazurka i kowalika pojawiły się rownież w gazecie w Warszawie w nakładzie  100 tys egzemplarzy w artykule dotyczącym dokarmiania ptaków... również zapraszam do przeczytania tego artykułu   >>>  Zobacz co lubimy jeść zimą ! Dokarmiaj mądrze. <<< .

A i zapomniałbym dopisać... NIE POLECAM NIKOMU ZAKUPU OBIEKTYWU TAMRON SP 150-600 mm f/5-6.3 Di VCI USD.  Pomimo, tego, że wykonałem nim wiele dobrych zdjęć, wspominam go jako bardzo awaryjny sprzęt, który wciągał do środka kurz jak odkurzacz,  na który nie można było  liczyć, mnie zacinał się w najmniej odpowiedzinich momentach,. Był czterokronie bezskutecznie serwisowany w serwisie Tamron Polska. U mnie zacinał się z dwoma body Nikon D7100 i Nikon D750, znajomym zacinał się również z innymi modelami Nikona.  Na szczęście dla mnie to tylko wspomienie, ponieważ udało mi się odzyskać za niego zwrot  pieniędzy.

Obecnie do fotografii zwierząt  używam obiektywu Nikkor AF-S 200-500 mm f/5.6E ED VR, z którym nie ma żadnych problemów.